Ręcznik Torba kolorowo tkany

torba ręcznik
torba ręcznik
torba ręcznik

Ręcznik torba kolorowo  tkany

Praktyczny ręcznik torba o wymiarach 70 x 140 cm. po złożeniu w torbę  40×40 cm  Stworzony specjalnie z myślą o plaży lub basenie: ręcznik bowiem może służyć również jako torba na ramię, do której włożyć można mokre rzeczy po pływaniu.

Idealnie nadają do szczegółowej grafiki.

Dzięki technice tkania mamy możliwośc odzwierciedlenia wzoru nawet na całej powierzchni materiału , nie ograniczając jednoczenie jego właściwości użytkowych. Jest to najtrwalszy sposób prezentacji treści reklamowych, gdyż wzór stanowi element struktury ręcznika.

dostępne  gramatury :  od 400 g/m² do 550 g/m²

 

 

 

 

Żakardowa torba ręcznik.
Przydatna i zabawna dla smart marketingu
Żakardowa torba ręcznik jest podwójnie praktyczna: składana ma wszystkie cechy torby i rozłożona staje się ręcznikiem z kieszenią na każde akcesorium. Ręcznik  jest miękki, bardzo chłonny, wygodny, użyteczny i modny. Jest on szczególnie używany przez kobiety na basenie, na plaży i na imprezach sportowych.
Możesz wybrać różne style żakardowe: graniczne, reliefowe lub wielo żakardowe oraz dwa różne materiały frotte lub welurowe. Twoja marka będzie wystawiona dwa razy: na ręczniku (do 70 x 140 cm) i na torbie (40 x 40 cm). Wykonany w 100% z bawełny w UE.

 

 

 

Ręcznik torba